Місія організації

Надати українським фахівцям можливість навчатися у глобальних експертів та допомогти побудувати в Україні найкращу світову культуру роботодавців

Громадська організація Coaching for Ukraine була створена у 2022 році, щоб підтримати навчання та розвиток українських HR- фахівців під час війни та створити активну спільноту, де спеціалісти зможуть ділитися власним досвідом та впроваджувати в роботу набуті знання

“Ми вирішили навчати фахівців з навчання та HR-ів компаній, щоб це принесло найбільший вплив на все суспільство. Замість того, щоб садити тисячі дерев розвитку ми навчаємо тисячі садівників, кожен з яких виростить по тисячі дерев, що вплине на країну загалом.”

Бизов Андрій, Head of Marketing at AcademyOcean

З червня 2022 року ми організовуємо регулярні вебінари та майстер-класи від міжнародних HR та L&D експертів, фахівців з електронного навчання, а також відомих спікерів в області лідерства, тайм-менеджменту та управління ризиками. Це можливість познайомитися з кращими міжнародними практиками управління, навчання та розвитку персоналу.

20+

заходів

3425+

учасників

Навчальний портал

Для учасників Coaching for Ukraine створено окремий навчальний портал з записами вебінарів, презентаціями від спікерів проєкту, а також добіркою корисних ресурсів для розширення знань в HR та L&D.

Приєднатися