Знайомтеся з нашими експертами

Sudeshna Chatterjee

Експерт з управління змінами

in

Досвідчений фахівець з навчання та розвитку персоналу з більш ніж 24-річним досвідом.

Tom Haak

Засновник HR Trend Institute

in

Том Хаак має великий досвід в управлінні персоналом в таких міжнародних компаніях, як Arcadis, Aon, KPMG та Philips Electronics. У2014 році заснував HR Trend Institute й досліджує тенденції у сфері управління персоналом.

Paul Matthews

Засновник навчальної платформи People Alchemy

in

Експерт з навчання та розвитку. Стратег, автор та спікер. Архітектор платформи People Alchemy Learning Workflow Platform. Допомагає L&D професіоналам змінювати світ на краще.

John Hinchliffe

Визнаний експерт з цифрового навчання

in

Володар срібної нагороди на LPI Learning Awards 2022 та засновник глобальної спільноти з навчання та розвитку. Керівник відділу залучення в Jam Pan.

Jessica Sremanak

Коуч з розвитку кар'єри

in

Директор з професійного розвитку в Школі бізнесу Келлі при Пенсильванському університеті. Займається приватною консалтинговою практикою з формування особистого бренду.

Dave Crenshaw

Автор бестселлеру «The Myth of Multitasking»

in

Дейв Креншоу є популярним автором, спікером та тренером на LinkedIn Learning. Тренер з лідерства в компаніях з Fortune 500. Написав бестселлер з управління часом "Міф про багатозадачність"

Jo Cook

Засновниця Lightbulb Moment

in

Спікер та експерт з дизайну навчання, спеціалізується на програмах змішаного навчання з використанням віртуальних класів та вебінарів.

Laura Overton

Засновниця Learning Changemakers

in

Автор, спікер, першою жінка, що була нагороджена премією Learning Technology за видатні досягнення. Лаура написала понад 70 дослідницьких робіт у галузі L&D.

Dean Karrel

Тренер із розвитку кар'єри та продажів

in

Автор книги «Оволодіння основами: прості уроки для досягнення успіху в бізнесі». Автор навчальних курсів LinkedIn Learning, які закінчили більш ніж 1 мільйон учнів.

Nigel Paine

Ведучий Learning Now, колишній керівник відділу L&D в BBC

in

Найджел Пейн — експерт з навчання та розвитку, автор L&D трилогії "The Learning Challenge", "Building Leadership Development Programmes that Work" та "Workplace Learning: How to Build a Culture of Continuous Employee Development"

Michelle Parry-Slater

L&D директор в Kairos Modern Learning

in

Відзначений нагородами L&D експерт та стратегічний консультант. Автор посібника для практиків у сфері навчання та розвитку "The Learning & Development Handbook".

David Perring

Директор з досліджень у Fosway Group

in

L&D експерт, автор та радник "Learning and Performance Institute". Понад 30 років Девід Перрінг займається дослідженнями світових тенденцій в HR та HR Tech.

Brenda Bailey-Hughes

Тренер з комунікацій в компаніях з Fortune 500

in

Викладач у Школі бізнесу Kelley, тренер з бізнес спілкування, та співвласниця консультаційної групи з комунікації та лідерства Team Performance

Donald H Taylor

L&D інфлюєнсер, автор щорічного дослідження L&D Global Sentiment Survey

in

Засновник лондонської конференції «Технології навчання». Займається дослідженнями L&D трендів й з 2014 року проводить щорічне глобальне опитування «L&D Global Sentiment Survey»

Robin Hoyle

Письменник, телеведучий, голова конференції World of Learning

in

Керівник відділу інноваційного навчання Huthwaite International. Робін має 30-річнй досвід у галузі навчання і розвитку. І входить до 15 найвпливовіших людей L&D світу (2021)

Todd Dewett

Спікер 5xTEDx, тренер на LinkedIn

in

Відомий експерт з лідерства та автентичності. Він збирає багатотисячні аудиторії на своїх виступах у 5xTEDx. А також є автором декількох бестселерів та тренером компаній зі списку Fortune.

Stella Collins

Авторка досліджень з нейронауки навчання

in

Тренерка Linkedin Learning, “Brain Lady” та засновниця Stellar Labs. Понад 25 років вона займається дослідженнями, вона написала книгу «Нейронаука для навчання та розвитку», яка стала бестселером та перекладена чотирма мовами.

Aparna Gupta

Коуч, авторка тренінгів з ментального здоров’я

in

Спеціалістка з 20-річним досвідом роботи у якості L&D фахівця в глобальних організаціях. Вона є авторкою курсів на Udemy та сертифікованим коучем. Апарна використовує у своїй роботі потужні моделі мислення, методи нейронауки та позитивної психології.

Don Phin

Спікер, коуч, HR інфлюенсер

in

Є редактором великого журналу США. Раніше працював судовим адвокатом, а зараз захоплюється навчанням людей, багато виступає і займається коучингом генеральних директорів та керівників HR-відділів. Дон є автором курсів на LinkedIn, присвячених мотивації та ефективності працівників.

Irina Ketkin

Авторка найпопулярніших L&D курсів на Udemy

in

Незалежна L&D консультантка з більш ніж 10-річним досвідом, засновниця бутикової агенції “Learning Adventures”. Її курси на Udemy пройшли понад 13 000 учнів. Відома за своїм інтерактивним підходом до навчання.

Catherine Mattice

Консультант з корпоративної культури у компаніях з Fortune

in

Екпертка з корпоративної етики. Її основним напрямком роботи є запобігання булінгу в робочому колективі. Вона є автором книги "BACK OFF!", що стала посібником з боротьби зі знущаннями на робочому місці. Кетрін неодноразово цитували у виданнях USA Today, Entrepreneur, Bloomberg та CNN.

Приєднуйтеся до HR спільноти

Ми створили ком’юніті для нетворкінгу між учасниками проєкту та спілкування з колегами й однодумцями. Приєднуйтеся до нашої групи в телеграм!

Приєднатися